NÁŠ TÍM

Šéfkuchár Jaroslav Žídek

Jaroslav Žídek pôvodom z Čiech, pôsobí na Slovensku už 14 rokov. Do konca novembra 2016 viedol reštauráciu hotela Albrecht v Bratislave, ktorú si prenajal v roku 2012.

Počas svojej kariéry získal cenné skúsenosti v Čechách, v Španielsku, v Škandinávii ako aj v bratislavských reštauráciách Camouflage a Flowers.

Tie vďaka jeho kuchárskemu umeniu získali niekoľko ocenení od slovenských (TREND TOP reštaurácie a hotely, Gurmán AWARD) a rovnako aj zahraničných hodnotiteľov (Feinschemcker, Gault Millau, Falstaff).

Šéfkuchár Jaroslav Žídek

Manažér reštaurácie

Lukáš Špilák pracuje v reštaurácii od jej otvorenia. Je mladý veľmi scestovaný človek, ktorý zbiera inšpirácie a nové trendy pre našu reštauráciu po celom svete.

Svetové trendy v obsluhe a personalizovaný servis je jeho vášeň, ktorú cítiť v každom kúte reštaurácie. Spolu s šéfkuchárom Jaroslavom Žídekom a somelierkou Kristínou tvorí srdce Riverbanku, ktorý patrí vďaka nim medzi najlepšie reštaurácie v Bratislave.

Manažér reštaurácie Lukáš Špilák

Someliérka

Kristína Kováčiková je zodpovedná za zostavenie vínneho lístka, ktorým ulahodíme aj náročnému hosťovi.

Kristína pracuje v hoteliérstve od 18 rokov, pri zbieraní skúseností doma aj v zahraničí odhalila svoju skutočnú vášeň - víno. Po tom ako získala viacero certifikátov doplnila tím hotela Grand Hotel River Park v lete 2015.

Someliérka Kristína Kováčiková

Riverbank Restaurant Bratislava

Dvorakovo Nabrezie 6BratislavaSK

+421232238611 Hours of Operation

Hours of Operation
Zatvoriť
  • Raňajky: pondelok - piatok 6:00 - 10:30
  • Raňajky: sobota - nedeľa 6:30 - 10:30
  • Obed: pondelok - sobota denne od 12:00 do 15:00
  • Večera: pondelok - sobota 18:00 do 22:30
Reservations
Zdieľať
Zatvoriť