Špajza RIVERBANK Restaurant

Objavte poklady, ktoré skrýva špajza Jaroslava Žídeka

Pamätáte si na návštevy u starej mamy? Všade to rozvoniavalo, špajza bola plná zaváranín, džemov a domáceho medu. Staré mamy spracúvali sezónne ovocie, zavárali, ale aj piekli a varili z čerstvých surovín zo záhradky. Jednoducho vedeli, čo je pre nás dobré. Dnes sa čoraz viac ľudí vracia k múdrosti našich starých mám a snaží sa oživiť ich recepty.

Takúto podobnú špajzu by ste našli aj v RIVERBANK Restaurant v Grand Hoteli River Park. Nechýba v nej slivkový, egrešový, ríbezľový, marhuľový či šípkový lekvár, púpavový med a rôzne netradičné kompóty - z jarabiny, mirabeliek a arónie. Domácu limonádu si môžete pripraviť vďaka bazovým, smrekovým a levanduľovým sirupom alebo tým z čiernej ríbezle a bazy čiernej. Dokonca v špajze šéfkuchára Jaroslava Žídeka nájdete aj svätojánske orechy, domáce kimchi, mrkvové a cviklové čatní, picalilli a pečený vianočný čaj.

Všetky tieto produkty nájdete v našej RIVERBANK Restaurant, kde si na nich môžete pochutiť a zároveň si ich u nás kúpiť. Vynikajúcimi domácimi dobrotami tak potešíte nielen seba, ale aj svojich blízkych. O dobré veci sa predsa treba deliť.Reservations
Zdieľať
Zatvoriť