Back to top
Skip to main content
  • alacarte
RIVERBANK Restaurant
Zavolajte nám na: +421232238611
Vianoce
Zimné sviatky V RIVERBANK Restaurant
Obdobie najkrajších sviatkov roka sa blíži a my RIVERBANK Restaurant nechceme nič nechať na poslednú chvíľu. Jaroslav Žídek spolu so svojím tímom už starostlivo vypracovali slávnostné vianočné menu, svätoštefánsky brunch ako aj silvestrovský bufet či novoročný brunch.

Rezervovať svoj stôl si môžete už dnes na +421232238611 alebo na [email protected]
Sunday Brunch
Nedeľný brunch
Vyberte sa na najlepší brunch v Bratislave a strávte nedeľu so svojou rodinou v RIVERBANK Restaurant. Ako welcome drink sme si pre vás pripravili pohár sektu Hubert Grand a pre tých najmenších jablkový džús. Na výber budete mať z teplých i studených delikates, ktoré vám prichystá šéfkuchár Jaroslav Žídek so svojím tímom. O program pre vaše deti sa postará naša skúsená animátorka a vy si tak môžete užiť nedeľnú pohodu pri jemných tónoch klavíru s výhľadom na Dunaj.

Rezervácie:
+421232238611, [email protected]
Chef´s table s Jaroslavom Žídekom
Vždy Vás zaujímalo zákulisie špičkových reštaurácií a to ako šéfkuchári vyčarovali z jedla umelecké dielo na tanieri? Ako zapojili svoju fantáziu, talent a vytvorili dokonalý súzvuk chutí?

Máme pre vás tip na nezabudnuteľný darček. Darujte exkluzívny gastronomický zážitok: súkromnú večeru pri VIP stole s Jaroslavom Žídekom v priestoroch RIVERBANK Restaurant.

Termín a menu si vyberiete podľa Vašich predstáv priamo so šéfkuchárom. Čaká Vás gastronomická show, počas ktorej Vám Jaroslav Žídek dovolí nahliadnuť pod pokrievku, prezradí, ako pripravuje rôzne delikatesy a porozpráva o ich pôvode a príprave.

Exkluzívny gastronomický zážitok si môžete vychutnať vo dvojici za 600 eur alebo vo štvorici za zvýhodnenú cenu 1 000 eur. Večera zahŕňa nealko nápoje a víno zladené s vybraným jedlom.

Rezervácie:
+421232238611, [email protected]
Chef's Pantry
Špajza RIVERBANK Restaurant
Objavte poklady, ktoré skrýva špajza Jaroslava Žídeka Pamätáte si na návštevy u starej mamy? Všade to rozvoniavalo, špajza bola plná zaváranín, džemov a domáceho medu. Staré mamy spracúvali sezónne ovocie, zavárali, ale aj piekli a varili z čerstvých surovín zo záhradky. Jednoducho vedeli, čo je pre nás dobré. Dnes sa čoraz viac ľudí vracia k múdrosti našich starých mám a snaží sa oživiť ich recepty.

Takúto podobnú špajzu by ste našli aj v RIVERBANK Restaurant v Grand Hoteli River Park. Nechýba v nej slivkový, egrešový, ríbezľový, marhuľový či šípkový lekvár, púpavový med a rôzne netradičné kompóty - z jarabiny, mirabeliek a arónie. Domácu limonádu si môžete pripraviť vďaka bazovým, smrekovým a levanduľovým sirupom alebo tým z čiernej ríbezle a bazy čiernej. Dokonca v špajze šéfkuchára Jaroslava Žídeka nájdete aj svätojánske orechy, domáce kimchi, mrkvové a cviklové čatní, picalilli a pečený vianočný čaj.

Všetky tieto produkty nájdete v našej RIVERBANK Restaurant, kde si na nich môžete pochutiť a zároveň si ich u nás kúpiť. Vynikajúcimi domácimi dobrotami tak potešíte nielen seba, ale aj svojich blízkych. O dobré veci sa predsa treba deliť.