Back to top
Skip to main content
  • alacarte
RIVERBANK Restaurant
Rezervácie:: +421910872168
Vianoce
Zimné sviatky V RIVERBANK Restaurant
Obdobie najkrajších sviatkov roka sa blíži a my v RIVERBANK Restaurant nechceme nič nechať na poslednú chvíľu. Jaroslav Žídek spolu so svojím tímom už starostlivo vypracovali silvestrovský bufet ako aj novoročný brunch.

Rezervovať svoj stôl si môžete už dnes telefonicky +421 910 872 168 alebo prostredníctvom emailu: riverbank@grandriverpark.com
Chef´s table s Jaroslavom Žídekom
Vždy Vás zaujímalo zákulisie špičkových reštaurácií a to ako šéfkuchári vyčarovali z jedla umelecké dielo na tanieri? Ako zapojili svoju fantáziu, talent a vytvorili dokonalý súzvuk chutí?

Máme pre vás tip na nezabudnuteľný darček. Darujte exkluzívny gastronomický zážitok: súkromnú večeru pri VIP stole s Jaroslavom Žídekom v priestoroch RIVERBANK Restaurant.

Termín a menu si vyberiete podľa Vašich predstáv priamo so šéfkuchárom. Čaká Vás gastronomická show, počas ktorej Vám Jaroslav Žídek dovolí nahliadnuť pod pokrievku, prezradí, ako pripravuje rôzne delikatesy a porozpráva o ich pôvode a príprave.

Exkluzívny gastronomický zážitok si môžete vychutnať vo dvojici za 600 eur alebo vo štvorici za zvýhodnenú cenu 1 000 eur. Večera zahŕňa nealko nápoje a víno zladené s vybraným jedlom.

Rezervácie:
+421232238611, riverbank@grandriverpark.com